Keresztény vs. világi zene

PZs, k, 2006-12-26 00:40

A napokban találkoztam egy tesóval,aki eléggé megbotránkozott azon,hogy nem csak,és kizárólag keresztény zenét hallgatok meg.Ezen elgondolkodva felmerült bennem néhány kérdés. pl.:Véleményetek szerint pl.bűn-e ha világi zenét hallgatunk(és itt most ne a sátánista szélsőségekre gondoljatok)?; Jó-e az,ha tájékozottak vagyunk e téren,vagy inkább csak hívő előadókat hallgassunk?

( )
#6985
yessikaholloway, h, 2010-03-08 19:21

Megjelent a Mr. Rick (Rácz Erik) 10 számból álló lemeze.
A lemez szabadon lett adva és letölthető a BÁRÁNYVÉR kiadónál:
http://www.kma-hu.com/baranyver/
Jelenleg 4 számot lehet letölteni vagy meghallgatni.
Áldás!
Yessika

#6932
dereng, k, 2009-12-01 19:21   (válasz erre: #6929)

Úgy gondolom egy tehetséges apa joggal lelkes mikor tehetséges fiait szárnyalni látja. Ahhoz, hogy eme nagyszerű produkcióból történelmi szellemi áttörés lehessen, jelenlegi ismereteim szerint, az alap meghatározó része hiányzik. Sok "millió" óra ima tehetséggel társulva szellemi áttöréshez önmagában kevés, jó produkcióhoz elég, még sok is. 1,5-2 év múlva a produkció mélysége már látható az abban résztvevők megtéréséből, megváltozott életéből. Ennyi idő többnyire elég ahhoz is hogy a valós alapok kirajzolódjanak.
Addig viszont a még meg nem tért szereplőknek, sztároknak, maradandó megtérést, az éhezőknek kenyeret, nekünk pedig jó szórakozást kívánok!

#6931
Rocker Rudi, h, 2009-11-30 14:52

Szilveszterkor jönnek hozzánk is a Palmerék

#6930
btigris, h, 2009-11-30 14:40   (válasz erre: #6929)

Ma reggel láttam a tévében az első ilyen dalnak az előadását, és szinte képtelen voltam elhinni, hogy egy ilyen dicsőítő dalt egyrészt sztárok elénekelnek, másrészt ezt az rtl-en lejátszák. Kíváncsi is lettem, vajon ki áll e mögött, vajon lesz-e folytatása...szerintem ez egy nagyszerű lehetőség az evangélium igazi üzenetének továbbadására...sok erőt a továbbiakhoz!

#6929
Rocker Rudi, h, 2009-11-30 13:42

[2]Hoffmann Rudolf
CHRISTIAN ROCKER
Felsőpakony
Kedves Testvéreim!

Most kezdődött az utunk, de a szívemre nehezedett, hogy NAGYON-NAGYON FONTOS, hogy az egész eklézsia Magyarországon kapja meg ezt a hírt, mert hatalmas szükség van a munkásokra, imádkozókra, hiszen az aratni való óriási!
Ami most történik, az történelmi áttörés, sok-sok ezer és millió óra ima, igehirdetés, konferenciák és szervezések eredménye, ami évtizedek óta folyik Magyarországon és Magyarországért.A következők történtek:

Holnaptól, azaz november 30-tól az RTL Klub Reggeli műsora keretén belül minden nap fellép a Gospel Star Mass Choir – Gospel Kórusunk a jelenlegi legnagyobb, legismertebb magyarországi sztárénekesekkel: Ádok Zoli, Balássy Betty, Bolyki Balázs, Éliás Jr. Fatima, Roy, Tóth Gabi, Tóth Vera, Varga Feri, Wéber Helga, Pásztor Noémi és két fiam Johnny és Isaak.
Csütörtökön volt a felvétel, 24 éneket vettünk fel. A hatása olyan volt, hogy a producer titkára zokogva jött ki a rendezői szobából és a nyilvánosság előtt megkért, hogy imádkozzak érte. Úgy remegett a meghatottságtól, hogy meg kellett fognom, és átölelve imádkozni érte, hogy el ne essen a Szent Szellem érintésétől.
Az egész RTL-t annyira megérintette ez az egész, hogy ahelyett hogy csak a Reggeli c. műsorban közvetítsék, azt tervezik, hogy napközben és akár este is bejátsszák a számokat.
Minden nap reklámozni fogják a CD-inket és a koncertjeinket.
A Csillag születik döntőjére (december 19-én) meg vagyunk hívva, mint sztárvendégek. A sztárok nagy megtiszteltetésnek veszik, hogy a koncertjeinken meghívtam őket énekelni. Gondoljunk bele, hogy csak a Csillag születik-en több mint 3 millió néző lesz. Ez az eddigi legnagyobb tömeg egy evangéliumi eseményre. Azt hiszem, akkor a Lord you are good-ot fogjuk énekelni, magyarul: Mi áldjuk őt, ami egy közismert dicsőítő ének. Holnap ezzel kezdik a közvetítést a TV-ben.
Imádkozzatok azért, hogy ezt a kenetet, ami rajta van eddig, megsokszorozza az úr és a TV-n keresztül érintse meg az embereket, hogy kezdjenek érdeklődni a karácsony igazi üzenete után.
Imádkozzatok a sok interjúért, amiket velünk és a sztárokkal fognak készíteni, hogy mind az Isten Királyságának dicsőségét szolgálja.
Imádkozzatok azért, hogy a hívők ne kritizálják a műsort, mert együtt énekelünk világi sztárokkal, hanem úgy lássák, hogy a világi sztárok együtt énekelnek velünk, és ez lehetőség arra, hogy megtérjenek.
(A felvétel napjának a végén az összes jelenlévő sztárral kézen fogva imádkoztunk.)
Imádkozzatok, hogy minél több hitetlen jöjjön a koncertjeinkre, ahol evangélizációs prédikáció és megtérésre való felhívás lesz.
Imádkozzatok, hogy ebből kifolyólag olyan nagy érdeklődés legyen irántunk, hogy az egész média világa egy pozitív fényben lássa az evangéliumi gyülekezeteket és az evangéliumot.
Továbbá maradjunk alázatban ne csak a vezetők, hanem a kórustagok is, hogy a Sátán ne tudja irigységgel, egoizmussal, versengéssel, torpedózni azt, amit az Úr elindított, azért, hogy az egész eklézsia úgy tudja venni ezt, mint közös projektet és egy szívvel, egy lélekkel tudja támogatni.
Fontos tudni, hogy ezt nem mi szerveztük, hanem az Úr szervezte.
A Minisztériumban szervezik a további fellépéseinket a nagy városok polgármesteri hivatalaival. Lehet, hogy egy közeli városodban is fel fogunk lépni.
Már 2011-ig van szerződésünk további CD-kre, fellépésekre. Tehát ez nem egy egyszeri esemény, hanem kultúrát akarnak csinálni belőle.
Semmi pénzt nem kapunk az RTL-től azért, hogy fellépünk. Még az útiköltségeket sem fizetik. Viszont olyan nagy reklámot és promóciót kapunk, ami több tízmillió forint értékű.
Fontos, hogy ezáltal lehetőséget kapjunk arra, hogy pozitív fényben legyen az evangélium prezentálva egy kereskedelmi csatornán egy hónapon keresztül, ami tudomásom szerint még nem történt sehol a világon.
Lehetséges, hogy ez lesz egy ébredés kulcsa, amiről prófétáltak a kínaiak idén Németországban?
Ha imádkozunk, és egységben maradunk, akkor Isten most is megteheti!
Szeretettel és alázattal az Úr kegyelméből: Jon P.

Ui: Ha valaki szeretne jegyeket kapni a koncertjeinkre, jelentkezzen az alábbi e-mail címen:

gospeltickets@gmail.com

Ha valaki diszkont áron 2.500,- Ft + postaköltségért szeretne CD-t vásárolni, a következő e-mail címre írjon:

gospelcdalbum@gmail.com

Koncertek: Evangéliukus Öregtemplom, Győr, Petőfi tér 2. 2009. december 20. 16.00 óra.

Budapest: Rhema Konferencia Központ, Golgota u. 9., december 21-22., mindkét nap 19.30-tól.

Belépőjegyek ára: 3.000,- Ft.
--
DI Pastor Jon Anthoney Palmer
Senior Pastor, Christian Family Church, Hungary
Alphaforesol Coordinator
Obmann, Verein " Star Gospel Messe"
Grace and Peace, Love with Power
Gyor, Hungary +36 30 55 27 854
Stockerau, Austria +43 2266 61548
www. gospelstars.at
www. kcsgy.hu

#6927
AssAssyn, szo, 2009-11-28 21:31

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy jó kis együttest ?
Ezek lennének a kritériumok:
Magyar, keresztény, rock, metál.
Igazából a lényeg, hogy Magyar nyelvű legyen és igazi keresztény számaik legyenek meg, hogy úgy eléggé pörgősek legyenek a számaik.
Köszönöm előre is.

#6893
Jonathan, h, 2009-08-31 17:11

A témához kapcsolódva…

Az Amnesztia ismét egy nagy lépést tett azon az úton, amelyet minden (keresztyén) zenekarnak meg kellene tennie. Azaz megméretnie magát a hazai és a nemzetközi porondon, a Zöld Pardon tehetségkutató versenyén.

A Zöldfül első öt helyezettje közzé már bekerült a magyar rock csapat, de talán segíthetnénk rajtuk mi is, hogy ennél feljebb is emelkedjen a rock zászlaja.
Kérünk hát benneteket, hogy szavazzatok a fiúkra a www.zp.hu/zoldful oldalon és támogassátok őket akár a koncerten való zöld pólós megjelenéssel is.
Hajrá, mert egyelőre az utolsó helyről kezdik a megmérettetést!

Biztatásként itt közöljük a csapat hozzánk eljuttatott levelét:

"Az első és legfontosabb hogy GYERTEK EL 2009.SZEPTEMBER 3. -ÁN A ZÖLD PARDONBA erre a napra és biztassatok minket hogy a legjobbat tudjuk hozni ami csak kitelik tőlünk. A másik amiben szintén a ti segítségeteket kérnénk hogy az erre az alkalomra létrehozott honlapon szavazzatok a zenekarra amit a WWW.ZP.HU/ZOLDFUL oldalon találtok. (Itt meghallgathatjátok a másik 4 zenekart akik bekerültek a legjobbak közé) Amit még tehettek értünk, hogy ha a helyszínre zöld felsőben érkeztek, mert ezt a színt kapta a zenekar. ÉS PERSZE NEM UTOLSÓ SORBAN TERJESSZÉTEK A HÍRT HOGY ISMÉT SZÍNPADON AZ AMNESZTIA! Minden infót megtaláltok a WWW.ZP.HU/ZOLDFUL oldalon.
Előre is köszönjük!!!
Amnesztia band"

Toljátok a szavazást!!!

#6883
Rocker Rudi, v, 2009-08-23 12:41   (válasz erre: #6882)

Egyik nyiregyi ismimnek keresünk jó fajta karizmatikus gyülit

#6882
shine, v, 2009-08-23 10:40   (válasz erre: #6881)

hát..őőő.. ezt most inkább nem írom le itt,ha nem gond Smiling
lényeg h már nem oda Smiling

#6881
Rocker Rudi, szo, 2009-08-22 13:39   (válasz erre: #6880)

Te nyiregyen hova jársz gyülibe?

#6880
shine, szo, 2009-08-22 11:34
#6877
Jaskec, sze, 2009-08-19 15:59

Nem tudom te melyik számukra gondoltál...
De sztem egyáltalán nem utánozza a Slipknot-ot a Demon Hunter.
Mondj egy példát!

#6875
rudiboyka, sze, 2009-08-19 14:33   (válasz erre: #6873)

Én kérek elnézést Laughing out loud
A hozzászólásomban ott volt ugyebár a tisztelet a kivételnek Laughing out loud de teljes mértékben igazad van a demonhunter-röl a véleményem hogy egy nagy Slipknot koppincs vagyis sok számukat be tudtam azonositani hogy meik Slipknot szám de nem rossz együttes az sem

#6874
Rocker Rudi, k, 2009-08-18 16:02   (válasz erre: #6873)

Ezeket én is szeretem, meg a Narniát,a Renascentet,a Strypert,nagyon sok jó keresztény metal banda van

#6873
yessikaholloway, k, 2009-08-18 14:24   (válasz erre: #6872)

NINCSENEK JÓ KERESZTÉNY BANDÁK?
Húh, ez új nekem.
A Living Sacrifice, Believer, Antestor, Crimson Moonlight, Demon Hunter, Sinai Beach, Soul Embraced, Slechtvalk, Mortal Treason és még van vagy 50 szuper az semmi?
A Living Sacrifice az egy korszakalkotó banda volt (ismét összeálltak).
Persze ez majdnem mind extrém metal, nem Coremetal mint az AILD, amit belinkeztél, de ők sem rosszak.
3 éve ők kapták meg az MTV-n az ULTIMATE METAL GODS awardot és ez elmond mindent.
Leelőzve minden világi bandát.
Itt van 2 rádióadónk, szuper +ény zenékkel, csekkold le (van vagy 30 órás anyag):
http://www.christianworldwideweb.com/warmetalradio/
és a leányharcosok:
http://www.christianworldwideweb.com/FW4C/
sok sikert ....

#6872
rudiboyka, k, 2009-08-18 12:44

Én hallgatok ezt is azt is de nekem nem jönnek be a keresztény együttesek nem akarom azt mondani hogy elavult de szerintem nem baj ha egy ember hallgat világi zenét ha tudja hol a határ pl.: http://www.youtube.com/watch?v=d9TR8auVv4I&feature=fvst ez egy keresztény együttes ami jó Laughing out loud és még valami a legtöbb keró együttes megpróbál egy világi együttestől koppincsolni többek között a hillsong is ami engem momentán nagyon zavar és még sok más együttes koppincsol tisztelet a kivételnek:D

#6858
barrier reefer, p, 2009-08-14 13:31   (válasz erre: #6857)

az, hogy basszus azt hallgasd, ami tetszik. a művészet önmagáért van, azt élvezni kell. hogy milyen és mennyi mondanivalót sajátítasz el belőle, az a magad dolga, nem szól bele senki, magad kontrollálod. egyébként én voltam slipknoton. annyira emlékezetes volt, hogy csak most ugrott be, már láttam őket élőben is :X
nem egy nagyhatású zenekar, a lassú számaik gyenge próbálkozások, amikből egyedül az látszik, h a zenei skálájukat hivatottak expandáltatni, és nem áll jól nekik.

#6857
Jaskec, p, 2009-08-14 11:12

MI a véleményetek erről:
http://www.youtube.com/watch?v=3dTo48hSLsw

És ne az előadó szerint ítélkezzetek!

#6845
shine, h, 2009-08-10 10:20   (válasz erre: #6844)

na igen,pont ezért nem hallgatok magyart'.. Smiling
én régen voltam nagy hillsong fan,amikor még nem ismertem a 'többieket',Hillsongot mostmár csak ritkán hallgatok.. hát igen,őket sokan szeretik..
na de mostmár átadom a szót a többieknek,milyen már hogy minden 2. hozzászólást én írok..XD najónem,de akkor is
bye*

#6844
Peethy, h, 2009-08-10 10:14   (válasz erre: #6843)

Én sem hallgatok magyar zenét, mert kevés az igényes magyar előadó... vagy szinte nincs, ami meg van, az meg nem az én stílusom.

Más:
Nem unjátok ti is egy kicsit az állandó Hillsongot, Hillsong-utánzatokat? Amik egy az egyben ugyanazt a stílust játszák, hasonló dalszöveg és... én belehalnék ha két éven keresztül 10-20 számot kellene hallgatnom. Nincs bajom a Hillsong munkájával, inkább csak azzal, hogy már a csapból is az folyik...

#6843
shine, v, 2009-08-09 15:37   (válasz erre: #6842)

semmi,nem hallgatunk ilyeneket Smiling

nem tudom ez kit érdekel,de én magyar zenét pl alapból nem hallgatok..
ennyi*

#6842
Istiwow, p, 2009-08-07 23:50

http://www.youtube.com/watch?v=Jrbwm7V46qM
Kiváncsi vagyok h mi a véleményetek?

#6841
Istiwow, p, 2009-08-07 23:47

Nekem az a véleményem h ne halgasunk ne nézünk meg olyan videokat vagy zenéket amik a sátán felé vezetnek mert én már jártam ifgy tapasztalatból beszélek pl: agreszivabak lesztek

#6831
jb, sze, 2009-08-05 08:31   (válasz erre: #6830)

igenis, anya.

#6830
barrier reefer, k, 2009-08-04 21:12   (válasz erre: #6829)

sztem meg ne nézz több tv-t.

#6829
jb, k, 2009-08-04 20:34   (válasz erre: #6809)

Háhh, de ha visszafelé hallgatod, lehet azt mondja, hogy nem hazug! Sosemtudni,

#6809
barrier reefer, h, 2009-07-27 13:42   (válasz erre: #6808)

talán h a sátán hazug?

#6808
karika, v, 2009-07-26 22:40

és ez vajon miről szólhat... http://www.youtube.com/watch?v=ivcKgZVcKok

#6792
shine, cs, 2009-07-16 16:17   (válasz erre: #6791)

miért nem? (:
az eléggé meghatározó hogy ki rakta fel,nem? és a neve alapján..

#6791
Jaskec, cs, 2009-07-16 15:32

Nem azt kell nézni, aki felrakta!

#6790
shine, cs, 2009-07-16 15:23   (válasz erre: #6786)

Ha megnézed hogy ki rakta fel.. inkább ne is gondolkozz rajta.
Vmi "járassuk le a keresztényeket" lehet a lényege.szerintem

#6786
Jaskec, cs, 2009-07-16 14:02

Ennek a klippnek szerintetek mi a mondanivalója:
http://www.youtube.com/watch?v=y2KC1P9s6-Q&feature=related ?

#6783
BiZz, sze, 2009-07-15 14:17

1000 éve nem jártam erre...
milen jó kis beszélgetések kialakultak itt!

én ritkán hallgatok világi zenét. számomra a mondanivaló is fontos.

néha azért elkap egy-egy dallam és akkor nincs mit tenni.

más!

ma este 18:00 : Pető Illés barátunk lesz a rádióban. hangoljatok ránk!

www.civilradio.hu
vagy fm98 MHz

BiZz

http://www.gospel.hu

#6753
shine, cs, 2009-07-09 09:43

Sztem nem sokan ismeritek a Chamberlynn nevű együttest...
Én szeretem és csak ajánlani tudom nektek!

ui.: Sztem van egy kis poppos beütés náluk,amúgy olyan indie.. (:
http://www.myspace.com/chamberlynn

#6707
Jaskec, h, 2009-06-29 19:50

Sztem nem sokan ismeritek a Slick Shoes nevű együttest...
Én szeretem és csak ajánlani tudom nektek!

ui.: Sztem van egy kis spanyol beütés náluk.

#6703
karika, h, 2009-06-29 01:39

Sziasztok, egy érdekes tapasztalat az, hogy itthon, keresztény berkekben a legtöbb energikus erőteljes zenei anyaggal szemben -legyen az kemény rock vagy elektronikus- egyfajta vallásos ellenállás mutatkozik míg a világon nagyon sok jó, igényes, profi keresztény zenei előadó dolgozik sikerrel és Isten meg áldja a munkájukat. Pl. sokan úgy gondolják zsigerből, hogy az elektronikus, trance zenei anyagok és a narkotikumok szétválaszthatatlanul egy forrásból származnak -hozzáteszem tévesen, ugyanis sok keresztény zenész, vagy éppen DJ használható mentő eszközt lát ezekben a stílusokban. Isten nem "válogatós", meg akarja menteni a /ma oly divartos/ party-fiatalokat is, és hát gondoljuk csak a hipszter korszak hangszerelésére, ami annak idején botrány lett volna egy dícséretben, ma etalon...
Ajánlok egy kis csemegét esténként 23-02 ig a hitrádióban
http://www.hit.hu/hitradio/index.html

#6702
jb, v, 2009-06-28 20:36   (válasz erre: #6691)

Linkin Park-ot én is hallgatok, semmi gond nincs velük, szövegileg sem fakkolnak, meg beszélnek hülyeségeket, Korn-t meg Pendulumot nem érdemes hallgatni, mert elég nullák zeneileg is meg mindenhogy is.

#6695
shine, v, 2009-06-28 18:38

/még mindig Bea vok,csak újra regisztráltam..mind1 :)/
szerintem nem bűn világi zenét hallgatni,mindent szabad,csak nem minden használ,tudjátok.. Smiling én mondjuk a szövegek és főleg a tagok miatt hallgatok csak keresztény zenét,biztos ami biztos Smiling

ezt a dalt pedig küldöm mindenkinek aki szeretii Smiling

Kutless-Guiding Me Home
http://www.youtube.com/watch?v=Uljikp4HdVs

#6692
Rocker Rudi, cs, 2009-06-25 16:58   (válasz erre: #6691)

Gangsztát érdemes lenne hallgatnod?

#6691
Jaskec, cs, 2009-06-25 16:11

Sziasztok!
Én is vegyesen hallgatok keró és világi zenéket...
Kíváncsi vagyok a véleményetekre a következő világi előadókról, érdemes-e őket hallgatnom: Linkin Park, Pendulum, Korn, Limp Bizkit?

ui.:Egyenlőre ennyit 1. kommentemhez

#6690
Rocker Rudi, cs, 2009-06-25 12:57   (válasz erre: #6684)

vajtful.hu

#6684
Soziee, k, 2009-06-23 22:09

sziasztok!!!!Laughing out loud szozi vagyok...
légyszives, LÉGYSZIVES ha bárki ismer egy alakulófélben lévő keresztény rockbandát, ahova kellene énekeslány, az könyörgöm szóljon nekem!!!
vagy ha itt BÁRKI alapitana ilyet Smiling))
légyszives... vagy ha bárki ismer keresztény zenészeket, akik alapítanának, légyszives szóljatok nekem!!!! itt... vagy vegyetek föl MSNre,
soziey@hotmail.com
(amúgyis BÁRKI felvehet, nagyon szívesen ismerkedek keresztényekkel, bárkivel*.*)
köszönöm téynleg:)
és kérlek imádkozzatok ha lehet ^^
(most oszlott fel az előző együttesem, egyáltalán nem volt keresztény, de én felismertem hoyg nem ezt akarom... mert nekem a zene többet jelent... midnegy ezt majd msnen kifejtem:D)
sziasztok!!!Smiling))
Szozi

#6670
Rocker Rudi, h, 2009-06-15 08:01

LEMEZBEMUTATÓ, DICSŐÍTŐ KONCERT
-------------------------------------------------
2009. június 28. (vasárnap) 17.00
Csili Művelődési Ház - Bp., Nagy Győri István u. 4-6., színháztermi bejárat

Plakát, további info: http://www.szeraf.hu

A Királyság jön! címmel, 13 vadonatúj dallal jelenik meg ekkor a Szeráf új CD-je.

Vendégeink lesznek:
Gianni (Petneházi Géza) és a Szeráf tánccsoport

Mindenkit szeretettel várunk! A belépés ingyenes. de a rendezvény költségeire gyűjtést tartunk.

Szeráf

#6665
Wishperry, v, 2009-06-07 14:36   (válasz erre: #6663)

láma kétakkordos hillsong FTW:D:D:D
ezdefájt(Y)

#6664
Rocker Rudi, v, 2009-06-07 10:21

Félreérthető volt a hszm,nem az ossiant,vagy a paksi endrét hiányolom,hanem hasonló zenei stilusban játszó magyar keresztény bandákat,mint amien pl a stryper az angol nyelvterületen

#6663
jb, v, 2009-06-07 02:23

de ez akkora marhaság (egy pár hozzászólással visszábbra reagálnék): "Mivel zenész vagyok, így számomra nem kielégítő a "csak" keresztény zene hallgatása. Sajnos sem zeneileg, sem "feel" ügyileg még nem tart ott a keresztény zene ipar, ahol a világi, és itt nem az iparon van a hangsúly, hanem a zenén."

Ugyan már, csak ki kéne nyitnod a szemed, és jobban utánajárni a dolgoknak, igenis vannak majdnem minden téren legalább olyan jó zenék keresztényi értékrenddel, mint világival. És itt nem a láma kétakkordos hillszongra gondolok.

Meg ezen is jót röhögtem, bocs Rudi:
"Én hiányolom az ossian,vagy mobydick féle magyar keresztény zenekarokat"
Hála Istennek, hogy nincsenek olyan bandák, az kéne még, sok kis keresztény paksiendre, meg is őrűlnék. Laughing out loud

#6656
Bea007, k, 2009-06-23 09:49   (válasz erre: #6655)

igen tudom h hosszú lett,pedig ez már a "rövidített változat" Smiling -volt
/ azóta már letöröltem.. Smiling /

#6655
Wishperry, cs, 2009-06-04 12:56   (válasz erre: #6654)

hát jó kis vid volt:D csak hosszú ja és toom mi "maradt" ki a RED:D
akkor nem csak én vagyok zeneőrült,ez vigasztal.Laughing out loud

#6654
Bea007, cs, 2009-06-04 12:04   (válasz erre: #6653)

a Skillet is jó,a Comatose album legalábbis tetszik..köszi am h megnéztétek.. Laughing out loud
nekem is van még vagy 100000 kedvencem,dehát elég ez a 20 is Smiling

#6653
Wishperry, cs, 2009-06-04 11:58   (válasz erre: #6650)

nem is rossz lista:D
különösen TFK,Kutless,Fmstatic meg falling up:D
ezek szimpatikusak:D ezek nekem is rajta lennének a listán csak lenne még skillet meg p.o.d meg sok más is:D
Matisyahu se rossz azért, de a Fmstatic az fenomenális..

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.